- PHILIPS

Цена
€28 92 / 56 56 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Philips HAIRCLIPPER Series 3000 HC3510 - Hair clipper
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
- Trim-n-Flow technology
The innovative comb is designed to prevent hair from getting stuck in the clipper. So you can continue cutting your hair, from start to finish, without interruption. - DualCut technology
Power through any type of hair with the advanced DualCut technology: an innovative two-sided cutting element that cuts hair twice as fast as one-sided blades. - Stainless steel blades
Self-sharpening stainless steel blades are incredibly long-lasting. - 13 lock-in length settings
Simply select and lock in the length you want. The adjustable comb has 12 lock-in length settings from 1 mm to 23 mm, with precisely 2mm between each length. Remove the comb entirely for a close 0.5 mm trim. - Comfortable grip
The HAIRCLIPPER series 3000 is designed to be comfortable to use, convenient to handle and easy to operate. The special texture and grip allow you to easily move the clipper and cut all around your head. - Extra adjustable beard comb
Whether you have a beard or want the perfect stubble, just attach the adjustable beard comb and select one of 12 lock-in settings, from 1 to 23 mm. There are precisely 2 mm between each length. To get a shorter stubble, remove the comb entirely for a close 0.5 mm trim. - Easy to clean
Simply click to release the detachable head to quickly release and clean the blades.
| General | |
|---|---|
| Product Type | Hair clipper |
| Category | Hair removal |
| Shavers, Trimmers & Epilators | |
| Washable Head | Yes |
| Cutter Width | 41 mm |
| Blade Material | Stainless steel |
| Length Settings | 0.5-23 mm (13 steps), 1-23 mm (12 steps) |
| Features | Self-sharpening blades, ergonomic design |
| Miscellaneous | |
| Included Accessories | Beard comb Hair clipper comb Cleaning brush |
| Power | |
| Voltage | 100 - 240 V |
| Manufacturer Warranty | |
| Warranty | 2 years |
| Warranty Details | 5 years with product registration |
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Product Type | Hair clipper |
| Marketing Description | Get an easy haircut, quick and easily. DualCut technology with self-sharpening blades clips twice as fast. Trim-n-Flow technology features a comb designed to prevent clogging - so you can finish your style in one go. |
| Marketing Description | Get an easy haircut, quick and easily. DualCut technology with self-sharpening blades clips twice as fast. Trim-n-Flow technology features a comb designed to prevent clogging - so you can finish your style in one go. |
| Product Features |
|
| Product Features |
|
| Category | Hair removal |
| Product Type | Hair clipper |
| Category | Hair removal |
| Included Accessories | Beard comb Hair clipper comb Cleaning brush |
| Voltage | 100 - 240 V |
| Warranty | 2 years |
| Features | Self-sharpening blades, ergonomic design |
| Washable Head | Yes |
| Included Accessories | Beard comb Hair clipper comb Cleaning brush |
| Cutter Width | 41 mm |
| Blade Material | Stainless steel |
| Blade Material | Stainless steel |
| Voltage | 100 - 240 V |
| Warranty Details | 5 years with product registration |
| Features | Self-sharpening blades, ergonomic design |
| Cutter Width | 41 mm |
| Warranty | 2 years |
| Warranty Details | 5 years with product registration |
| Washable Head | Yes |
| Length Settings | 0.5-23 mm (13 steps), 1-23 mm (12 steps) |
| Length Settings | 0.5-23 mm (13 steps), 1-23 mm (12 steps) |
| Тегло | 0.00кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Захранване | Акумулаторна |
| Употреба | Коса |
| Материал на остриетата | Неръждаема стомана |
| Брой степени за дължина (count) | 20 |
| Живот на батерията (min) | 60 |
| Диапазон на дължина на рязане (mm) | 0,5–23 |
| Брой гребени/накрайници (count) | 1 |
| Време за зареждане (min) | 480 |
| Мокро и сухо използване | Не |
| Дисплей | Без |
| Самозаточващи се остриета | Да |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 0.00кг |
PHILIPS Машинка за подстригване Series 3000 HC3510/15
Постигнете прецизно и удобно подстригване у дома с машинката Philips Series 3000. Ножчетата от неръждаема стомана се самозаточват и остават остри за цял живот, осигурявайки чист резултат всеки път.
Ключови Предимства
- Самозаточващи се ножчета — Ножчета от неръждаема стомана, които не се нуждаят от масло и остават остри за дълготрайна работа.
- Dual Cut технология — Реже косата в две посоки за по-бързо и ефективно подстригване.
- Регулируеми настройки за дължина — 20 вградени настройки от 0,5 mm до 23 mm за разнообразни стилове.
- 100% безжична употреба — До 60 минути работа без кабел с бързо 8-часово зареждане.
- Лесна поддръжка — Отделящата се глава се изплаква лесно под чешмата.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Захранване | Акумулаторна |
| Употреба | Коса |
| Материал на остриетата | Неръждаема стомана |
| Брой степени за дължина | 20 |
| Живот на батерията | 60 мин |
| Диапазон на дължина на рязане | 0,5–23 mm |
| Брой гребени/накрайници | 1 |
| Време за зареждане | 480 мин |
| Мокро и сухо използване | Не |
| Дисплей | Без |
| Самозаточващи се остриета | Да |
| Цвят | Черен |
Какво има в кутията
- Philips Series 3000 машинка за подстригване HC3510/15
- Регулируем гребен (1–23 mm)
- Стойка за зареждане
- Четка за почистване
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.












